Под заказ
IBM 750W High Efficiency -48V DC Hot-Plug Redundant Power Supply
For x3650 M4 HD6 IBM System x Servers
Part Numbers
IBM Part 94Y7631
For x3650 M4 HD6 IBM System x Servers
Part Numbers
IBM Part 94Y7631
| Спецификация: | |
| Category | IBM Option |
| Sub-Category | Power Supply |
| Generation | System x |
| Part Number | 94Y7631 |
| Product Type | Power Supply |
| Wattage | 750W |
| Power Supply Compatibility | x3650 M4 HD |
| Voltage Required | -48 V DC |
| Form Factor | Internal |
| Manufacturer | IBM |
| IBM Server Series | System x |
| Pre-Failure Warranty | Yes |
Совместимость:
IBM System x Servers x3650 M4 HD| Номера для заказа | |
| Model | 94Y7631 |
| Блок питания | |
| Производитель | IBM |
| Мощность | 750W |
94Y7631 Блок питания IBM 750W
- Бренд: IBM
- Модель: 94Y7631
- Наличие: Под заказ
-
980.00 руб. с НДС

